Czy warto wykonać przedłużanie i zagęszczanie rzęs?

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Warszawa to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, na który decydują się klientki salonów kosmetycznych. Dzięki niemu rzęsy są długie i piękne a oczy wyglądają jakby znajdował się na nich delikatny, podkreślający urodę makijaż.

Zabieg należy wykonywać u kosmetyczki, która ma doświadczenie i przeszła specjalne szkolenia. Tylko wtedy będzie bezpieczny. Źle wykonany zabieg może być groźny dla zdrowia, więc trzeba znaleźć odpowiednią specjalistkę.

Doklejanie rzęs trwa około godziny na każde oko. Jego koszty zaczynają się od kwoty 300 zł. Wiele zależy od ośrodka, w którym znajduje się salon. W dużych miastach ceny zazwyczaj są wyższe.

Po kilku tygodniach należy uzupełnić rzęsy, które wypadły. Proces wypadania rzęs jest całkowicie naturalny, ale można go nieco opóźnić stosując odpowiednie pianki do mycia przedłużanych rzęs.

Sztuczne rzęsy nie wymagają malowania. Są kruczoczarne, grube i gęste. Prezentują się naprawdę ładnie a dobrze wykonany zabieg sprawi, że oko wygląda zjawiskowo.