Prezenty dla każdego?!

W ciągu roku kupujemy nieskończoną ilość prezentów. Zazwyczaj jednak nad naszymi podarunkami rozmyślamy długie godziny niewiedząc, co kupić. Boimy się, że nasze prezenty będą nietrafione, często nie mamy nawet pojęcia, co mogłoby daną osobę ucieszyć.

W Internecie znajdziemy ponad milion stron proponujących swoje „prezenty dla każdego” lub „na każdą okazję”. Czy oby napewno jednak takie są? Każdy, kto zawitał na takie portale wie, że proponują one głównie artykuły dla ludzi młodych, o specyficznym poczuciu humoru.

Co zatem kupić na prezent? Nie ma na to jednego uniwersalnego przepisu, ani jednego przedmiotu, który ucieszyłby każdego. Istnieje jednak sposób na sprawienie radości większości obdarowanych.

Takim pomysłem na udany prezent są personalizowane produkty z nadrukiem – kubki, koszulki, pluszaki, poduszki czy inne akcesoria. Nadrukować na nich bowiem można własny tekst, motyw lub zdjęcie. Jeśli więc masz kolegę, który uwielbia grać w piłkę nożną, możesz kupić mu koszulkę sportową z jego ksywą i numerem, szczęśliwym dziadkom – kubeczek z nadrukowanym zdjęciem dziecka, a drugiej połówce – poduszkę z Waszą wspólną fotografią.

Najlepsze jest w tym to, że możesz złożyć zamówienie na taki towar nie ruszając się z domu. Istnieje parę stron internetowych, posiadających tzw. kreator, w którym zobaczysz pełne wizualizacje koszulek, samodzielnie zaprojektujesz swoje produkty.

Ważne jest jednak, by nie kupować kota w worku i nie zamawiać produktów w firmach nie podających gramatury koszulek/szczegółowego opisu koszulek lub nie dających gwarancji na nadruki. Na szczęście jednak są takie firmy, w których dostaje się aż dwuletnią gwarancję na wszystko, a pracownicy robią, co mogą, by spełnić oczekiwania klientów.