Czy maszynka to jedyna opcja golenia pach?

Większość z nas goląc pachy wybiera zwykłą jednorazową maszynkę do golenia. Świat i technologia jednak idą bardzo do przodu i dzisiaj możemy już takie sprawy załatwiać przy pomocy lasera.

Laserowa depilacja pach to dobra alternatywa dla maszynki. Daje to trwalsze efekty, rzadziej musimy martwić się problemem, a skuteczność to 90 % pozbycie się owłosienia. Jest to bezinwazyjna i bezbolesna opcja golenia pach, a przez to znacznie bardziej komfortowa dla klienta. Najważniejsza jednak kwestia to brak podrażnień skóry i ich gładkość po takim seansie z laserem w akcji.

A ile zabiegów jest potrzebnych, aby całkowicie pozbyć się owłosienia pod pachami? Wszystko zależy o0d rodzaju włosa i jego struktury oraz grubości. Zazwyczaj ilość takich operacji to od 3 do 5. Tyle jest wskazane, aby pozbyć się włosów na kilka lat.

Laserowa depilacja pach to idealna alternatywa dla maszynki. Daje nam uczucie komfortu oraz trwalszych rezultatów i decydując się na kilka zabiegów, pozbywamy się naszego problemu na dłuższy czas.