Wybieramy modne obrączki z białego złota

Jak świat stary, tak obrączka to symbol miłości. Uczucia, które swój finał znajduje na ślubnym kobiercu. Ten nieodłączny atrybut małżeństwa wybierany jest przez pary przygotowujące się do ślubu. Musi być on więc wyjątkowy, bo zgodnie z założeniami przyszłych małżonków nosić będą go oni przez cały czas trwania ich małżeństwa. Od wielu już lat dużą popularnością cieszą się obrączki z białego złota, które wyglądają wyjątkowo elegancko. Właśnie dlatego podpowiemy wam, gdzie możecie kupić modne obrączki z tego kruszcu, a także przybliżymy ich walory.

Obrączki z Showroom

Obrączki Gem2 - Showroom
Obrączki Gem2 – Showroom

Piękne w swojej prostocie obrączki wykonane ręcznie. Model Gems2 to propozycja dla osób, które stawiają na prostą elegancję i klasyczną urodę. Wysoka próba złota plus nietypowa faktura obrączki sprawiają, że jest ona jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna. Zwłaszcza, iż faktura ta na każdej obrączce wyrabiana jest w sposób ręczny. Tak jak wszystkie obrączki z linii Modern Stories, także i te wyglądają niezwykle imponująco a zarazem bardzo urokliwie i delikatnie. Obrączki dostępne są w bardzo przystępnej cenie przez co cieszą się dużą popularnością wśród par narzeczeńskich szukających zindywidualizowanej biżuterii. Atutem jest również fakt, iż ten rodzaj obrączek wykonywany jest wyłącznie na zamówienie indywidualne, przez co nie znajdują się one w powszechnej sprzedaży i przeznaczone są tym samym jedynie dla odbiorców wyjątkowych, zdeterminowanych na zakup wyjątkowych przedmiotów.

Obrączki Com1 - Showroom
Obrączki Com1 – Showroom

Kolejna propozycja, to również obrączki z białego złota dla narzeczonych poszukujących nietypowej biżuterii ślubnej. Prosta linia plus połączenie z brylantami sprawia, że w tych obrączkach bez pamięci zakochają się wszystkie panie doceniające kunszt jubilerski. Użyte przy produkcji brylanty posiadają certyfikat autentyczności, co jest dowodem najwyższej jakości oferowanych obrączek. Choć cena nie jest najniższa (kosztują one około 6 tysięcy złotych), z pewnością jest warta wydania. Obrączki zachwycają nowoczesnym designem, a podkreślenia godny jest fakt, iż wykonywane są one w pełni ręcznie.

Obrączki z białego złota z Pakamery

Bizoe, unikatowe obrączki - Pakamera
Bizoe, unikatowe obrączki – Pakamera

Dla par poszukujących niezwykłej i nietypowej z wyglądu oraz pod względem jakości idealna wydaje się być para obrączek Bizoe. Te złote obrączki z białego złota z brylantami zachwycają swoim niecodziennym i bardzo oryginalnym wyglądem. Podobnie jak poprzednie propozycje, także i obrączki Bizoe wykonane zostały w całości ręcznie. Damska obrączka różni się od męskiej sposobem oprawy – dodano do niej brylanty, jak i kształtem oraz grubością (jest nieznacznie cieńsza). Fantazyjne kształty korony sprawiają, iż obrączki te z pewnością zachwycą nie tylko młodą parę, ale każdego kto będzie miał okazję je podziwiać.

Złota obrączka ślubna z diamentami 12mm - Pakamera
Złota obrączka ślubna z diamentami 12mm – Pakamera

Wyjątkowa, złota obrączka z diamentami spodoba się z całą pewnością zwłaszcza kobietom kochającym klasykę, lecz nie stroniących od odrobiny ekstrawagancji. Piękny akcent liści czyni wygląd obrączki specyficznym. Śmiało mogą sięgnąć po ten typ obrączki zarówno panowie, jak i panie, choć to zwłaszcza te ostatnie przede wszystkim wybierają ją dla siebie. W przypadku, gdy mężczyzna woli jednak dla siebie inny model, można łączyć ją z całkowicie odmiennymi modelami. Przykładowe obrączki męskie przedstawiamy poniżej.

Złota męska obrączka ślubna z szafirami - Pakamera
Złota męska obrączka ślubna z szafirami – Pakamera
Obrączki z białego złota, męska - Pakamera
Obrączki z białego złota, męska – Pakamera

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *