Trendy ślubne – pierścionki zaręczynowe z białego złota

Zaręczyny to jedno z tych wydarzeń, które zapamiętywane jest na całe życie. Tradycyjnie utarło się, iż uroczystości tej powinien towarzyszyć pierścionek – jeden jedyny i niepowtarzalny, podobnie jak obdarowywana nim kobieta, która proszona jest tego dnia o rękę. Jeśli planujecie zaręczyny i szukacie odpowiedniego pierścionka, z pewnością zaskoczyć może was olbrzymia różnorodność oraz ilość propozycji jaka dostępna jest na rynku. Warto dobrze rozejrzeć się po oferowanych na tę okazję modelach i wybrać ten, który waszym zdaniem najbardziej przypadnie do gustu narzeczonej. My zachęcamy przede wszystkim do tego, by kupić modne pierścionki z białego złota.

Jak wybrać pierścionek

Bizoe - Pakamera
Bizoe – Pakamera

Z całą pewnością w zaręczynach liczy się element zaskoczenia. Jeśli wasza narzeczona jest tradycjonalistką, poproście o radę jej przyjaciółkę, siostrę, matkę. Słowem kogoś bliskiego przyszłej żonie, kto dobrze zna jej gust i kto nie zdradzi tajemnicy przed dziewczyną. Jeśli jednak wybranka nie należy do tradycjonalistek, pierścionek możecie wybrać wspólnie. Bo nawet wręczając ukochanej pierścionek zaręczynowy bez elementu zaskoczenia i tak można zrobić to w sposób romantyczny i niepowtarzalny, a plusem takiego właśnie wspólnego wyboru pierścionka z pewnością będzie idealne jego dopasowanie.

Nieustająca moda na pierścionki z białego złota

OroSpot, pierścionek z cyrkonią - Pakamera
OroSpot, pierścionek z cyrkonią – Pakamera

Szukając idealnego pierścionka zachęcamy, by zwrócić uwagę na pierścionki zaręczynowe z białego złota. Modne od kilku sezonów białe złoto wciąż cieszy oko, nie tracąc z czasem na urodzie, ani na wartości. To zakup, w który warto zainwestować, zwłaszcza wybierając pierścionek na zaręczyny. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo atrakcyjnych pierścionków, w bardzo zróżnicowanych cenach.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota do 1000 zł

Dla osób, które nie chcą wydawać większej gotówki na pierścionek, świetnym pomysłem będą prezentowane poniżej pierścionki, które kupić można poniżej 1000 zł. Ładne i proste w formie zachwycą panie stawiające na minimalizm oraz elegancję.

Bizoe, pierścionek z brylantem - Pakamera
Bizoe, pierścionek z brylantem – Pakamera
Bizoe, pierścionek z turmalinem - Pakamera
Bizoe, pierścionek z turmalinem – Pakamera

Pierścionki do 3500 zł

Opcja dla osób, które chcą na pierścionek zaręczynowy przeznaczyć większą gotówkę. Zróżnicowanie w tej grupie jest bardzo duże, poczynając od złota o różnych próbach, na kształtach, czy kamieniach kończąc. Idealne są dla kobiet o bardzo zróżnicowanych gustach, zarówno tych ceniących klasykę, jak i szukających oryginalnych ozdób.

OroSpot - Pakamera
OroSpot – Pakamera
OroSpot z szafirem - Pakamera
OroSpot z szafirem – Pakamera
Oropot z diamentami i turmaline
OroSpot z diamentami i turmaline – Pakamera

Pierścionki do 10000 zł

Opcja dla narzeczonych, którzy chcą nie tylko obdarować swoją narzeczoną pięknym pierścionkiem, ale traktują zakup jako rodzaj inwestycji. Piękne i bardzo różnorodne pierścionki zaręczynowe z białego złota są dowodem na to, iż złoto zawsze jest w cenie. Dodatek najróżniejszych kamieni szlachetnych sprawia, że każdy z pierścionków stanowi jedyny i niepowtarzalny egzemplarz, jakiego nie powstydzi się żadna przyszła panna młoda.

OroSpot z diamentami i cyrkonią
OroSpot z diamentami i cyrkonią – Pakamera
OroSpot z diamentami i moissanitem
OroSpot z diamentami i moissanitem – Zalando
OroSpot z moissaintem i tanzanitem - Pakamera
OroSpot z moissaintem i tanzanitem – Pakamera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *