Regenerum do rzęs – które warto wybrać

Dziewczyny i kobiety narzekające na słabe rzęsy, a które chciałyby nie tylko wzmocnić je, ale i sprawić, by były dłuższe i co tu dużo mówić – piękniejsze – powinny pomyśleć o zakupie dobrego regenerum do rzęs. Oferta na tego rodzaju produkty jest niezwykle bogata: wystarczy rzucić okiem na półki w dowolnej drogerii, czy aptece, by przekonać się jak dużą ilość regenerum zawiera poczynając od różnych marek kosmetycznych, na poszczególnych liniach kończąc. A w związku z tym trudno jest czasem wybrać odpowiednie regenerum, które pomoże przy konkretnym problemie.

Regenerum do rzęs – jakie warto wybrać

Efekty jakie uzyskać można używając regenerum do rzęs to przede wszystkim wzmocnienie i wydłużenie rzęs. Jedną z lepszych propozycji jakie można znaleźć obecnie na rynku jest bezsprzecznie odżywka do rzęs Mavala Double Lash, która nie tylko wzmacnia rzęsy, ale i brwi. To skuteczny kosmetyk, który zapobiega dodatkowo ich wypadaniu. Co równie ważne, pierwsze efekty zobaczymy już po 2-3 tygodniach, zaś rzęsy wyglądać będą naturalnie.

mavala-douglasMavala Double Lash – Douglas

Choć regenerum to nie należy do najtańszych na rynku, w tym przypadku jest to produkt, który całkowicie wart jest swej ceny. To między innymi zasługa znakomitej receptury regenerum, które przetestowane zostało dodatkowo oftalmologicznie. Znajdziemy w nim między innymi witaminy oraz proteiny niezbędne do odżywienia zarówno rzęs, jak i brwi.

Kolejną propozycją na naszej liście jest Realash Eyelash Enhancer. Ta odżywka zyskała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, udowadniając swoje skuteczne działanie oraz niezawodność. To regenerum do rzęs nie tylko wydłuży i wzmocni, ale i zagęści rzęsy, dzięki czemu będą one wyglądać zdrowo i pięknie. Tajemnica tkwiąca w skuteczności tego produktu to formuła Realash, która w sposób aktywny przedłuża fazę wzrostową rzęs, pomaga też wzmocnić je już od nasady. To kosmetyk, który został zbadany przez dermatologów oraz okulistów. Ci pierwsi potwierdzili skuteczność, z kolei drudzy potwierdzili bezpieczeństwo stosowania.

relash

Realash Eyelash Enhancer

Na trzeciej pozycji zamieściliśmy rewelacyjne regenerum Revitalash Eyelash Conditioner Advanced Limited Edition. Jest ono nie tylko skuteczne, ale co warto odnotować – ma niesamowity, nietuzinkowy i wyjątkowo kobiecy design. Stosowanie tej odżywki to gwarancja spektakularnego wprost wydłużenia rzęs. Dodatkowym atutem, jaki zapewnia to pogrubienie oraz upiększenie rzęs, co szczególnie docenią panie o rzęsach słabych i kruchych. Kilka tygodni stosowania zwykle wystarczy, by rzęsy w widoczny sposób zmieniły swój wygląd!

revitalash

Revitalash Eyelash Conditioner Advanced Limited Edition – Perfumeria.pl

Działanie

 

christian_breton-krioterapia_eye_priority-eye_lash_builder_eye_priorityChristian Breton Eye Lash Builder Eye Priority – Douglas

Zaprezentowane przez nas przykłady to zaledwie wycinek tego, co oferuje dziś rynek. Najważniejsze są jednak efekty jakie możemy otrzymać dzięki konkretnemu regenerum do rzęs. Przede wszystkim jest to znakomity efekt wizualny – oprawa oczu wygląda wyjątkowo kusząco, zaś same oczy są niezwykle kuszące. Zdrowe, piękne rzęsy sprawiają, iż spojrzenie nabiera blasku, przez co zyskujemy pewność siebie. A to przecież najcenniejsze, co możemy zyskać stosując dobre regenerum.

Na co zwrócić uwagę wybierając regenerum do rzęs

 

eveline-lash-therapy-total-action-8-in-1-serum-do-rzes-10-ml-eve-ser04_1Eveline Last Therapy Total Action – Perfumeria

Podstawową rzeczą na jaką należy zwrócić uwagę jest oczywiście skład produktu. Te z najwyższej półki pełne są witamin oraz protein, które zapewniają wzrost rzęs oraz ich odbudowę. Ważne, by składniki regenerum były naturalne, co zapewni zdrowie oraz bezpieczne stosowanie. Mówiąc o tych właśnie parametrach, zwróćcie też uwagę na to, by wasze regenerum posiadało odpowiednie atesty uzyskane od specjalistów – dermatolog, czy okulista to w tym przypadku niezbędna podstawa. Kolejna sprawa, to cena – warto porównać ceny poszczególnych produktów, by nie przepłacać za regenerum o podobnym działaniu i składzie. Pamiętajcie jednak, iż za te, które są najbardziej skuteczne z reguły zapłacić będziemy musieli więcej, niż za regenerum o słabej skuteczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *