Prezent walentynkowy – złoty łańcuszek z serduszkiem

Zbliżają się walentynki. Jak co roku warto pomyśleć o prezencie dla osoby, którą darzymy szczególnym uczuciem. Ze swojej strony polecamy szczególnie złoty łańcuszek z serduszkiem, który spodobać powinien się zarówno młodszym, jak i starszym obdarowanym osobom. Dużym plusem tego rodzaju podarunku jest możliwość wręczenia go bez jakichkolwiek zobowiązań i oczekiwań. Może też wyrażać on nadzieję na początek pięknego, rodzącego się uczucia. Zobaczcie nasze propozycje tego rodzaju łańcuszków oraz gdzie możecie je kupić.

Łańcuszek z serduszkiem – symbol miłości

SNÖ of Sweden - Zalando
SNÖ of Sweden, łańcuszek pozłacany – Zalando

Łańcuszek z serduszkiem jest symbolem miłości jaką darzymy drugą osobę. Nie jest powiedziane, iż musi zostać on podarowany wyłącznie dziewczynie, narzeczonej, czy żonie. Równie dobrze wręczyć można go mamie, córce, czy serdecznej przyjaciółce. To idealny podarunek walentynkowy, z którego ucieszy się każda bez wyjątku kobieta – zarówno ta mała, jak i ta duża.

Złoty łańcuszek z serduszkiem dla sympatii

Niezależnie od tego, czy mamy dużą gotówkę, czy raczej skromne zasoby, na złoty łańcuszek z serduszkiem może pozwolić sobie właściwie każdy. Wystarczy wybrać odpowiedni model, na który znajdziemy odpowiednie środki finansowe. Oto kilka propozycji łańcuszków z serduszkiem, które można wręczyć swojej drugiej połówce.

 

My Way - Douglas
My Way – Douglas

Złoty łańcuszek dla córki

Chyba nie istnieje dziewczynka, czy dziewczyna, która nie kochałaby błyskotek. Choćby tych symbolicznych. Dlatego też dla córeczki tatusia koniecznie kup łańcuszek z serduszkiem. Przypadnie on do gustu szczególnie młodszym dziewczynkom, które uwielbiają zarówno świecidełka w których czują się jak prawdziwe księżniczki oraz kochają ponad życie swojego tatusia. A oto nasze propozycje.

Łańcuszek Celebrytka złote Serduszko - Pakamera.pl
Łańcuszek Celebrytka złote Serduszko – Pakamera.pl
Pozłacane serduszko - Pakamera.pl
Pozłacane serduszko – Pakamera.pl

Łańcuszek z serduszkiem dla przyjaciółki

Jeśli Twoja przyjaciółka jest kimś wyjątkowym, a Ty pragniesz jej to powiedzieć w wyjątkowy sposób w tym wyjątkowym dniu, pomyśl nad zakupem łańcuszka z serduszkiem. Ten miły gest przyjaźni z pewnością sprawi przyjemność zarówno Tobie, jak i Twojej przyjaciółce. Pamiętaj, iż wcale nie musi być to droga biżuteria – wystarczy tak naprawdę symboliczny drobiazg. To właśnie tego rodzaju prezenty sprawiają największą przyjemność i radość – drobne i symboliczne, które ofiarowywane są z zaskoczenia i z czystej, niezobowiązującej sympatii. Jeśli zakup złotego łańcuszka z serduszkiem wykracza poza Twoje możliwości, świetnym pomysłem może okazać się samo serduszko!

Oryginalny, pozłacany naszyjnik ANKA KRYSTYNIAK - Showroom.pl
Oryginalny, pozłacany naszyjnik ANKA KRYSTYNIAK – Showroom.pl

Łańcuszek z serduszkiem dla mamy

Każda mama bez wyjątku poczuje się wyjątkowa i doceniona, jeśli od swojego dziecka, czy swoich dzieci w Dniu Świętego Walentego otrzyma złoty łańcuszek z serduszkiem. W przypadku prezentu od młodszych dzieci, pod prezent ten podłączyć może się również kochający ojciec i mąż. Będzie to fajny, rodzinny prezent dla mamy i żony, która poczuje się wyjątkowo doceniona przez swoich bliskich.

Serduszko na łańcuszku - Pakamera
Serduszko na łańcuszku – Pakamera
Złota bransoletka z serduszkiem, Sotho - Pakamera
Złota bransoletka z serduszkiem, Sotho – Pakamera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *