Najmodniejsza biżuteria dziecięca: złote kolczyki dla dzieci

W życiu niejednej dziewczynki pewnego dnia dochodzi do sytuacji, w której młoda dama po raz pierwszy zakłada złote kolczyki. Wiele mam zastanawia się jaki jest optymalny wiek na zakup pierwszych kolczyków dla swojej córki. Przebijać uszy w okresie niemowlęcym, a może już dziecku w wieku szkolnym? My nie podejmujemy tej kwestii. Podpowiemy wam jednak, jakie są najmodniejsze złote kolczyki dla dzieci oraz gdzie możecie je kupić. Pokażemy obecnie panujące trendy w dziedzinie dziecięcej biżuterii, tak, by każda z was / każdy z was mógł podjąć decyzję czy i jakie kolczyki kupić dziecku. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji.

Kolczyki Myszki – pomysł na pierwsze złote kolczyki

Kolczyki Myszki to idealny pomysł na pierwsze dziewczęce kolczyki. Są one delikatne oraz bardzo dziewczęce. Wykonane są ze srebra 925 i powleczone 24-karatowym złotem. Te kolczyki z pewnością przypadną do gustu każdej małej damie, która kocha stroić się w piękne sukienki i która wie, co znaczy być prawdziwą księżniczką. Zaletą tych maleńkich kolczyków jest ich piękny design, a także przystępna cena. Co ważne, można zakupić je w komplecie z naszyjnikiem, co szczególnie ucieszy każdą dziewczynkę kochającą błyskotki.

Kolczyki Myszki, Sotho - PAKAMERA
Kolczyki Myszki, Sotho – PAKAMERA

 

myszki2

Kolczyki przyjazne dzieciom

Każdy, kto szuka oryginalnych kolczyków może poszukać ich w sklepach internetowych z biżuterią, czy w stacjonarnych sklepach jubilerskich. Osobiście polecamy linię kolczyków dziecięcych zdobioną kamieniami, które przeznaczone są do noszenia nie tylko przez małe dziewczynki, ale także przez te starsze, jak i całkiem już duże. Delikatna linia kolczyków plus modny design sprawiają, że kolczyki te to jedne z chętniej kupowanych i bardzo lubianych, z przyjemnością i radością noszonych przez damy w różnym wieku. Warto więc poszukać ulubionej pary właśnie z takimi ozdobami.

Nasza propozycja to sztyfty z perłami Swarovski. To srebrne kolczyki ze złotymi perłami, które wyglądają bardzo elegancko i odświętnie. Duży atut kolczyków to lekkość oraz pewność, iż nie uczulą dziewczynki, w której uchu się znajdą.

Black Diamond sztyfty - Pakamera.pl
Black Diamond sztyfty – Pakamera.pl

 

Złota subtelność

Sprawdzonym pomysłem  na dziecięce kolczyki są też niewielkie i delikatne wkrętki o najróżniejszych wzorach. Dziewczynkom do gustu przypadną szczególnie kolczyki o typowych kształtach, takich jak serduszka, kokardki, czy kwiatuszki. Słowem wszelkie dziewczęce kształty, które od lat podbijają dziecięce serduszka. Jednym z lepszych przykładów są kolczyki kokardki Ted Baker, które możecie zakupić na Zalando. To, co z pewnością przypadnie do gustu niejednej mamie i córce, to możliwość noszenia kolczyków zarówno przez jedną, jak i drugą.

Ted Baker GLEDA - Zalando

Ted Baker GLEDA – Zalando