Czym jest preparat bio oil i gdzie warto go kupić

W świecie kosmetyki i pielęgnacji ciała dużą popularność w ostatnich latach zdobył preparat bio oil. Bio oil to jednak znacznie szersza grupa kosmetyków przeznaczona do pielęgnacji osób o szczególnych wymaganiach. Czym są te rozchwytywane nie tylko przez kosmetyczki i gabinety odnowy kosmetyki, do czego można ich używać i gdzie warto kupić, o tym opowiemy wam szerzej. A jeśli dodatkowo borykacie się z problemem blizn i rozstępów, koniecznie przeczytajcie nasz artykuł.

Preparat Bio Oil kosmetyk działający cuda

bio-oil

Bio Oil – Rossmann

Określenie, iż preparaty bio oil działają cuda wcale nie jest na wyrost. Znajdziemy w nich olejki roślinne, które dają doskonałe efekty kosmetyczno – dermatologiczne. Czym jest jednak ów słynny bio oil? To preparat, który zawiera 4 roślinne olejki, to jest nagietkowy, lawendowy, rumiankowy oraz rozmarynowy, które działają w sposób pielęgnacyjny na naszą skórę.

Działanie

Bio oil to olejki, które docenią szczególnie kobiety, ze względu na fakt, iż zapobiegają one w znaczący sposób powstawaniu rozstępów. To jednak nie jedyny efekt, jaki możemy osiągnąć dzięki nim – to właśnie olejki bio oil spłycają rozstępy, które już zdążyły się na skórze pojawić. Preparaty te służą także do walki z bliznami potrądzikowymi. Jeśli waszym problemem są szpecące twarz, czy plecy głębokie blizny, które są efektem trądziku, czy też posiadacie blizny pooperacyjne, warto stosować bio oil. To środek, który pokochacie za działanie w likwidowaniu bliz.

Jak stosować?

khadir-10-ziol-olej-przeciw-celulitom-100-ml-208088-pl

Khadi olejek antycellulitowy z 10 ajurwedyjskich ziół – Ecco Verde

Podobnie jak w przypadku wielu preparatów kosmetycznych, bio oil należy stosować systematycznie oraz w sposób dokładny. To dzięki regularności możemy osiągnąć zamierzoną efektywność preparatu. Pamiętajcie jednak, iż jeden bio oil drugiemu nierówny… Warto wiedzieć, które marki z dostępnych na rynku oferują zdecydowanie lepsze produkty, niż konkurencja.

Dla kogo bio oil?

Poza osobami, które już zostały wymienione, a zatem borykającymi się z rozstępami, czy bliznami, bio oil stosować mogą osoby cierpiące z powodu zbyt przesuszonej skóry. To preparat przeznaczony przede wszystkim dla tych osób, które posiadają cerę suchą, dojrzałą, odwodnioną oraz których cera starzeje się (także przedwcześnie).

Gdzie kupić bio oil?

bio-olejek-orientanaBio olejek antycellulitowy z roślin ajurwedy – Orientana

Na rynku znaleźć można szeroką ofertę olejków bio. W Rossmannie, zakupicie najbardziej charakterystyczny, oryginalny Bio – Oil, który polecany jest również kobietom w ciąży. Bardzo dobre recenzje zyskują też olejki bio o innej recepturze i innym przeznaczeniu, w tym przede wszystkim olejek bio arganowy.

Warto zaglądać też do aptek i dobrych drogerii, w których bez problemu powinniście znaleźć zarówno Bio Oil, jak i rozmaite bio olejki, które pozytywnie wpłyną na kondycję waszej skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *