Bransoletka męska – idealna ozdoba faceta

Męska biżuteria wśród wielu mężczyzn (również kobiet) budzi mieszane uczucia. O ile większość z nas akceptuje bez słowa sprzeciwu zegarki, o tyle w przypadku innej biżuterii, może wywołać niemałe zdziwienie. Zwłaszcza, jeśli biżuteria ta najczęściej kojarzy się z kobiecą. Bransoletka męska to ten element biżuterii, który do niedawna różnie odbierany był przez mężczyzn. W ostatnim jednak czasie bransoletki męskie przeżywają prawdziwy boom, jeśli o zainteresowanie chodzi. Pokażemy wam, jakie są najmodniejsze w tym sezonie i gdzie możecie je kupić.

Skórzana bransoletka męska

Medicine – Bransoletka Less Is More (3-pack) – Answear.com

Skórzana bransoletka męska to bodaj najbardziej popularna biżuteria wśród młodych mężczyzn ceniących oryginalność. Ten typ bransoletki najczęściej utożsamiany jest z nieskrępowaną swobodą  i luzem. Chętnie noszona przez artystów wszelkiej maści. Na rynku dostępnych jest dziś mnóstwo oryginalnych propozycji bransoletek, które imponują swoim pomysłowym wyglądem. Prezentowana na zdjęciu bransoletka męska Less is more firmy Medicine z pewnością wpadnie w oko różnym typom mężczyzn, od typowego macho poczynając, na skejtach, czy biznesmenach kończą. Sprzedawana jest ona w trzypaku, dzięki czemu każdy mężczyzna będzie mieć okazję doboru najbardziej odpowiedniej bransoletki do stylizacji wybranej w danym dniu. Atrakcyjny design plus niska cena z pewnością powinny zachęcić do zakupu.

Bransoletki z metalowymi elementami

Medicine – Bransoletka skórzana African Vibe – Answear.com

Kolejnym rodzajem bransoletek, które przeżywają właśnie okres świetności, są bransoletki z metalowymi elementami. Podobnie jak w przypadku skórzanych bransoletek, są one dedykowane szczególnie młodym mężczyznom, którzy doskonale wiedzą, czego oczekują od życia. Bransoletki te najchętniej noszone są przez facetów, którzy świetnie orientują się w świecie mody, dla których świetny wygląd jest równoważny z innymi aspektami życia.

Bransoletka z kolekcji Medicine – model African Vibe – prezentuje się świetnie na ręce, podkreślając stanowczy i mocny charakter mężczyzny, który ją nosi. Wszystko to dzięki charakterystycznemu, mocnemu elementowi z metalu.

Moda na kamienie naturalne

Bransoletka męska Block Agate & Obsidian

Moda na skórzane bransoletki ostro konkuruje z modą na bransoletki wykonane z kamieni naturalnych. Ten rodzaj bransoletek męskich przede wszystkim wybierany jest przez eleganckich mężczyzn, stawiających na styl i klasę. Świetnie sprawdzi się w stylizacjach z koszulami i garniturami. Jest to zatem świetna propozycja do stylizacji biznesowych. Proponowana bransoletka została wykonana z naturalnych kamieni – agatu w matowym, czarnym kolorze oraz ze śnieżnego obsydianu. Całość przetykana jest fasetowanymi koralikami, dodającymi oryginalnego i niepowtarzalnego stylu bransoletce.

Oryginalny design

Orska, Bransoleta z kolekcji Fossil – Answear.com

Dla wszystkich panów, dla których zwykła bransoletka męska to za mało, a kamienie dekoracyjne nie są wystarczająco designerskie, polecamy propozycje w duchu tych proponowanych przez markę Orska z kolekcji Fossil.

Są to bransoletki nietypowe, dla mężczyzn charyzmatycznych ceniących dobry styl i nietuzinkowość ponad miarę. Bransoletki te zostały ręcznie wykonane z mosiądzu – z odlewów kręgów węża. Piękne i oryginalne świetnie dopełnią niejedną stylizację.

 

 

 

1 Comment

  1. ja lubię taką delikatną biżuterię u mężczyzny, mój mąż jednak nie należy do tych mężczyzn co noszą biżuterię. Szkoda 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *